Wydrukuj to Strona

Polska – Ukraina

Autokary na Ukrainę. Prosta rezerwacja biletów. Linie autokarowe Ecolines Polska Ukraina
Bilety autobusowe Ukraina – sprzedaż on-line. Polska Ukraina, sprawdź rozkład jazdy. Odessa. Zamów swój bilet już teraz!
Autobusy na Ukrainę: Dnepropetrovsk, Kijów, Odessa, Poltava.

Autobusy Ecolines, polska Ukraina

Transport osób Ecolines Ukraina

Autobus Ecolines do Polski, polska Ukraina

Bilet Ecolines online na Ukrainę

Z Ukrainą najczęściej kojarzy się nam Pomarańczowa Rewolucja i dość nietypowa polityka. Ale mało kto wie, że jest to kraj o dość interesującej infrastrukturze turystycznej, który tylko czeka na odkrycie. Warto wybrać się autobusem do Ukrainy ponieważ jest to fajna przygoda, a zarazem przewoźnicy posiadają tanie bilety autokarowe.

Kup bilet autokarowy Ecolines w systemie Euroticket!

Połączenia autokarowe międzynarodowe ecolines polska ukrainaDodatkowo busy do Ukrainy w swych ofertach posiada każdy liczący się przewoźnik, dlatego nie będzie problemu z rezerwacją dotyczącą biletu autokarowego. Dość ciekawą ofertę posiada Ecolines- linia wykonująca połączenia autokarowe międzynarodowe. Z Polski do Ukrainy Ecolines wykonuje połączenia dwa razy w tygodniu, oczywiście przewozy autokarowe uzależnione są on zapotrzebowania na daną chwilę.

I tak najczęściej wybierany jest autokar do Kijowa, ponieważ jest to stolica państwa, w której można zwiedzić Ławrę Peczarską, Sobór Mądrości Bożej, Sobór Św. Włodzimierza, Złotą Bramę i wiele innych zabytków. Jadąc autokarem do Ukrainy należy także udać się do Lwowa, miasta o bogatej ale trudnej historii. We Lwowie zaś turyści zobaczą Cmentarz Orląt Lwowskich, Rynek z piękną starówką czy tez cudowne i budzące podziw kościoły.

Ecolines proponuje także autobusy do Równego i autokary do Żytomierza. Bilety autokarowe do Cherson i Mikolaiv także posiada Ecolines, co sprawia że jest to  dość szeroka mapa połączeń polskich miast z ukraińskimi. Autobusy do Ukrainy jadą z następujących, przykładowych miejscowości Wrocławia, Krakowa, Opola, Rzeszowa i Jarosławia.

Ecolines Bilety Autokarowe Polska Ukraina

Poza tym każdy autobus do któregoś ukraińskiego miasta mija także inne mniejsze przystanki, które mogą być początkiem podróży. Bilety autokarowe na Ukrainę zaś są dostępne w Internecie. Najłatwiejsza i szybka rezerwacja to zakup biletów na naszej stronie internetowej. Tu także można skorzystać z przysługujących zniżek i oczywiście z promocji na bilety.

Inne dostępne bilety autokarowe na wschód Europy to bilety do Rosji, autokary na Litwę, autobusy na Łotwę. Jest także możliwość zakupienia biletu autobusowego do Estonii.

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-ukraina/