Wydrukuj to Strona

Polska – Rosja

Autokary do Rosji. Tanie bilety. Linie autokarowe Ecolines Polska Rosja

Autobusy Ecolines, polska Rosja

Transport osób Ecolines Rosja

Autobus Ecolines do Polski, polska Rosja

Bilet Ecolines online do Rosji

Bilety autobusowe Rosja– sprzedaż on-line. Polska Rosja przewozy międzynarodowe. Warszawa Moskwa. Zamów swój bilet już teraz!
Ecolines Rosja, miasta: Gvardeiysk, Kaliningrad, Moskwa, Sovetsk, St.Peterburg.

Rosja jest największym sąsiadem Polski, choć wspólne dzieje w historii obu narodów były burzliwe. Jednakże ostanie dziesięciolecia pokazały, że oba narody chcą w pokoju ze sobą współżyć. Rosja jest postrzegana jako wielkie mocarstwo gospodarcze, polityczne oraz turystycznie, ponieważ co roku odwiedza państwo rosyjskie kilkanaście milionów turystów z całego świata.

Kup bilet autokarowy Ecolines w systemie Euroticket!

Ecolines Bilety Autokarowe Polska RosjaW Rosji zaś można obejrzeć wiele zabytków, w tym między innymi Kreml Moskiewski (ogród usytuowany w Moskwie),  Plac Czerwony, Państwowe Muzeum Ermitrażu, Mauzoleum Lenina oraz piękne cerkwie. Dodatkowo wyruszając w głąb Rosji można natknąć się na piękną i nieokiełznaną przyrodę oraz cudowne zamki i zameczki. Bilety autokarowe do Rosji oferuje kilka firm zajmujących się połączeniami autokarowymi międzynarodowymi, ale na szczególną uwagę zasługują bilety autokarowe do Rosji proponowane przez Ecolines.

Taki bilet autokarowy należy do kategorii tanich biletów autokarowych i sprzedawany jest online. Dodatkowo autobusy do Rosji wysyłane są przez przewoźnika kilka razy w tygodniu, a jednocześnie można od razu zarezerwować busy do Polski. Najczęściej dojedziemy autobusem do Moskwy- największej atrakcji państwa, która jednocześnie stanowi stolicę i ośrodek władzy rosyjskiej.

Połączenia autokarowe międzynarodowe ecolines Polska Rosja

Poza tym z Polski do Rosji dojedziemy autokarem do Kaliningradu (enklawy Federacji Rosyjskiej, która stanowi punkt styczności Polski z Rosją). Dodatkowo  Ecolines oferuje przewozy autokarowe do Sankt Petersburga oraz autobusy do Królewca. Istnieje jeszcze jedno miasto do którego jeżdżą autokary Ecolines – mianowicie jest nim Ługa – miasto leżące nad rzeką Ługą.

Wszystkie autokary do Rosji są nowoczesnymi maszynami, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas pokonywania trasy. Autokar do Rosji zazwyczaj jedzie przez Warszawę i jest to jednocześnie początek podróży.

Ecolines Bilety Autokarowe Polska Rosja

Jeśli interesuje Cię bilet autokarowy do Europy Wschodniej sprawdź inne połączenia i rozkłady jazdy na Litwę, Łotwę, autokary do Danii, autobusy do Estonii.

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-rosja/