↑ Powrót do Polska – Holandia

Wydrukuj to Strona

Autobus do Rotterdamu

Bilety autokarowe do Rotterdamu – Autobus do Rotterdamu – Autokary Ecolines Rotterdam – Przewozy autobusowe z Polski do Holandii i z Holandii do Polski – Polska-Rotterdam

Autobusy do Rotterdamu

Transport osób do Rotterdamu

Autobus Ecolines do Rotterdamu

Bilety autokarowe do Rotterdamu

Rotterdam to miasto położone w zachodniej części Holandii. Należy ono do Randstadu i jest jego południową częścią, jako największego obszaru metropolitarnego Europy. Przez miasto przechodzi duży węzeł komunikacyjny, ze względu na to, iż to tu krzyżuje się wiele autostrad: A13, A15, A16, A20. Transport osób do Rotterdamu oraz autokary Ecolines Rotterdam oferujące bilety autobusowe Rotterdam gwarantują nie tylko wysoki standard podróży, ale też szybki dojazd. Miasto ze swojej strony prezentuje się wspaniale, zachwycając cudownymi zabytkami kultury.

Linie autokarowe Ecolines zapewniają nie tylko transport osób do Rotterdamu, ale również do innych miast europejskich. Wśród nich są np. Sofia, Tallinn, Parnu, Wiedeń.

Rotterdam to jeden z największych portów w Europie. Jego położenie sprawia, że miasto jest dobrze rozwiniętym centrum turystyki. Autokary Ecolines Rotterdam proponujące transport osób do Rotterdam przywożą do tego miejsca wielu turystów, którzy zauroczeni są rotterdamskimi Muzeami. Najpowszechniejsze z nich to: Muzeum Boijmans Van Beunungen, Maritime Museum Rotterdam, Holenderski Instytut Architektury. Bilety autobusowe Rotterdam gwarantują Voyager i Euroticket, wyszukiwarki internetowe umożliwiające rezerwację i zakup biletów online.

W Rotterdam znajdują się wspaniałe budynki o zadziwiających kształtach i wysokościach. Polecić tu można zobaczenie Witte Huis oraz jednego z najwyższych budynków w Europie – holenderskiego Erasmusbrug czy chociażby New Orleans Wieży. W mieście mieści się też najwyższy budynek biurowy w całej Holandii – „Maastoren”. Turystów dowożą tu autokary Ecolines Rotterdam oferujące transport osób do Rotterdamu, jako bilety autobusowe Rotterdam.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Ecolines Rotterdam – transport osób do Rotterdamu:

Suwałki ⇝ Augustów ⇝ Białystok ⇝ Ostrów Mazowiecka ⇝ Warszawa ⇝ Groningen ⇝ Zwolle ⇝ Apeldoorn ⇝ Arnhem (Arnheim) ⇝ Utrecht ⇝ Amsterdam ⇝ Haga ⇝ Rotterdam

Bilety autokarowe Rotterdam

Autobus do Rotterdamu

Przystanek autokarów Ecolines w Rotterdamie: Przystanek ul. Weena (kierunek do dworca kolejowego) – obok wjazdu w Weenatunnel

Oznaczenie trasy na biletach autokarowych Ecolines do Rotterdamu: 2252 Suwałki-Paryż

Autobusy do Rotterdamu

Transport osób do Rotterdamu

Autobus Ecolines do Rotterdamu

Bilety autokarowe do Rotterdamu


Jako że Holandia jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem zarobkowym dla naszych rodaków, nie dziwi to, że na jej terenie Polaków nie brakuje. Jednym z miast, gdzie jest ich mnóstwo, jest położony w zachodniej części kraju Rotterdam. Co oczywiste na popyt przewozów w ten region Europy błyskawicznie zareagował rynek i dziś transport osób do Rotterdamu, czy innej holenderskiej miejscowości jest w polskich firmach przewozowych na porządku dziennym. Wybierając firmę, na pewno warto jest wziąć pod uwagę autobusy Ecolines Rotterdam, które pod względem wyposażenia nie mają sobie równych. Dziś każdy transport osób do Rotterdamu to gwarancja bezpieczeństwa i wygody, jednakże nie zawsze możemy liczyć na w pełni wyposażone autokary. Autobusy Ecolines Rotterdam mają nawet spersonalizowane tablety, a każdy, kto che połączyć się z siecią ma do dyspozycji łącze Wi-Fi. Dodajmy jednak, że za bilety autokarowe Rotterdam, jak na tak komfortowe warunki nie zapłacimy zbyt wiele. I tak bilety autokarowe Rotterdam kosztują tutaj mniej więcej tyle, ile u konkurencji. Tym samym każdy, kogo taki transport osób do Rotterdamu interesuje autobusy Ecolines Rotterdam powinien wziąć pod uwagę. Zainteresowani bilety autokarowe Rotterdam nabyć mogą przez internet.

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-holandia/autobusy-do-rotterdamu/