↑ Powrót do Polska – Estonia

Wydrukuj to Strona

Autobus do Parnu

Bilety autokarowe do Parnu – Autobus do Parnu – Autokary Ecolines Parnu – Przewozy autobusowe z Polski do Estonii i z Estonii od Polski – Polska-Parnu

Autobusy do Parnu

Transport osób do Parnu

Autobus Ecolines do Parnu

Bilety autokarowe do Parnu

Parnu (Pärnu, Parnawa, Pernau, Pērnava, Пярну) to miasto leżące nad Morzem Bałtyckim, w południowej Estonii. Stanowi stolicę Parnu, zwane też Parnawą. Historia miast głosi, iż jego początki sięgają 1241 r. kiedy to założone zostało przez Zakon Kawalerów Mieczowych. Parnu to główny ośrodek turystyczny w Estonii, dlatego transport osób do Parnu oferujący autokary Ecolines Parnu i bilety autobusowe Parnu posiada bogato rozwinięty szlak turystyczny w tym regionie. Dzięki niemu turyści mogą zobaczyć wspaniałe zabytki kultury tego malowniczego miasta.

Linie autokarowe Ecolines zapewniają nie tylko transport osób do Parnu, ale również do innych miast europejskich. Wśród nich są np. Sofia, Tallinn, Wiedeń, Rotterdam.

Parnu może poszczycić się wspaniałymi fragmentami murów obronnych pochodzących z XV i XVI wieku. Warte zwiedzenia są również Kościoły z XVIII i XIX wieków oraz liczne zabytki budowlane powstałe na przełomie XIX i XX wieku. Autokary Ecolines Parnu, jako dogodny transport osób do Parnu zapewniają szybki dojazd w miłej atmosferze. Koszt przejazdu to tanie bilety autobusowe Pernu dostępne na Voyager i Euroticket. Poprzez te wyszukiwarki można zaplanować wyjazd od wielu miejsc w Europie: Roterdamu, Wiednia, Sofii.

Tajemnicze miasto Parnu zadziwia widokiem swoich ulic, zwłaszcza w porach wieczornych, kiedy to oświetlone są tysiącem lamp. Miejsce zachęca swoją kulturą i spokojem. Można tu odpocząć i zrelaksować się, nie zapominając o przedniej zabawie. Oferowany przez ECOLINES transport osób do Parnu poprzez autokary Ecolines Parnu jest najprzyjemniejszą formą podróżowania. Bilety autobusowe Parnu można zarezerwować drogą online.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Ecolines Parnu – transport osób do Parnu:

➢ Moskwa ⇝ Sankt Petersburg ⇝ Luga ⇝ Psków ⇝ Tartu ⇝ Valga ⇝ Valmiera ⇝ Tallinn ⇝ Parnu ⇝ Liepaja ⇝ Palanga ⇝ Kłajpeda ⇝ Dźwińsk ⇝ Zarasai ⇝ Wilno ⇝ Ryga ⇝ Poniewiez ⇝ Kowno ⇝ Marijampol ⇝ Suwałki ⇝ Augustów ⇝ Białystok ⇝ Ostrów Mazowiecka ⇝ Warszawa ⇝ Wrocław

Autokary Ecolines Parnu

Autobus do Parnu

Przystanek autokarów Ecolines w Parnu: Dworzec Autobusowy, St. 8, ul. Pikk 15

Oznaczenie trasy na biletach autokarowych Ecolines do Parnu: 1001 Riga-Warszawa

Autobusy do Parnu

Transport osób do Parnu

Autobus Ecolines do Parnu

Bilety autokarowe do Parnu

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-estonia/autobusy-do-parnu/