↑ Powrót do Polska – Estonia

Wydrukuj to Strona

Autobus do Tallinna

Bilety autokarowe do Tallinna – Autobus do Tallinna – Autokary Ecolines Tallinn– Przewozy autobusowe z Polski do Estonii i z Estonii od Polski – Polska-Tallinn

Autobusy do Tallinna

Transport osób do Tallinna

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Tallinna

Tallin (Rewel, Reval, Lindanäs, Koływań, Lyndanise, Kalevanlinna) to miasto będące stolicą Estonii. Jako port nad Morzem Bałtyckim dla Estonii jest znaczącym punktem turystycznym i kulturalnym. W mieście znajdują się liczne zabytki kultury. Jest nim min. Katedra Najświętszej Maryi Panny, Kościół św. Mikołaja, Kościół św. Michała, Kościół św. Olafa. Budowle te znajdują się na Starym Mieście, pod jego wzgórzem. Oferowany przez Ecolines transport osób do Tallina i autokary Ecolines przedstawiając ofertę bilety autobusowe Ecolines na Voyager oraz Euroticket to szybki dostęp do prezentowanych przez miasto jego zabytków.

Linie autokarowe Ecolines zapewniają nie tylko transport osób do Tallina, ale również do innych miast europejskich. Wśród nich są np. Sofia, Wiedeń, Parnu, Rotterdam.

Na talkińskim wzgórzu Toompea znajdują się XIII i XIV wieczne fortyfikacje. Są to pozostałości po minionych czasach, kiedy to w 1265 r. Duńczycy postanowili zbudować najdłuższe w średniowiecznej Europie musy obronne. Autokary Ecolines Tallin oferując transport osób do Tallina sprawiają, iż turyści chętnie przyjeżdżają w te strony. Bilety autobusowe do Tallina nabyć można za pomocą internetowych wyszukiwarek. Przy ich użyciu istnieje też możliwość zaplanowania przejazdu do wielu miast Europy: Wiednia, Sofii, Rotterdamu.

Tallin to punk docelowy wielu przewoźników. Autokary Ecolines Tallin, jako transport osób do Tallina oferujący bilety autobusowe Tallin zapewnia usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Przybycie do Tallina oznacza zobaczenie Pałacu Kadriorg oraz Estońskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Ecolines Tallinn – transport osób do Tallinna:

➢ Moskwa ⇝ Sankt Petersburg ⇝ Luga ⇝ Psków ⇝ Tartu ⇝ Valga ⇝ Valmiera ⇝ Tallinn ⇝ Parnu ⇝ Liepaja ⇝ Palanga ⇝ Kłajpeda ⇝ Dźwińsk ⇝ Zarasai ⇝ Wilno ⇝ Ryga ⇝ Poniewiez ⇝ Kowno ⇝ Marijampol ⇝ Suwałki ⇝ Augustów ⇝ Białystok ⇝ Ostrów Mazowiecka ⇝ Warszawa ⇝ Wrocław

Autokary Ecolines Tallinn

Autobus do Tallinna

Przystanek autokarów Ecolines w Tallinnie: Dworzec Autobusowy St. 13, 3; ul. Lestekodu 46

Oznaczenie trasy na biletach autokarowych Ecolines do Tallinna: 1001 Riga-Warszawa

Autobusy do Tallinna

Transport osób do Tallinna

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Tallinna

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-estonia/autobus-do-tallinna/