↑ Powrót do Polska – Bułgaria

Wydrukuj to Strona

Autobus do Sofii

Bilety autokarowe do Sofii – Autobus do Sofii – Autokary Ecolines Sofia – Przewozy autobusowe z Polski do Bułgarii i z Bułgarii od Polski – Polska-Sofia

Autobusy do Sofii

Transport osób do Sofii

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Sofii

Sofia (София) to największe miasto położone w Bułgarii, w jej zachodniej części. Znajduje się ono u podnóża masywu Witoszy, nad rzeką Bojanską. Miasto zostało założone przez Rzymian, a pierwsza nazwą, jaką otrzymało była Serdica. Współczesna Sofia to dostojne miasto, do którego transport osób do Sofii posiadający autokary Ecolines Sofia oferujące bilety autobusowe Sofia jest trasą prężnie funkcjonującą, oferującą turystom liczne atrakcje. Nie sposób wymienić Rotundę św. Jerzego, Cerkiew Bojańską, Cerkiew Świętej Niedzieli, Cerkiew Mądrości Bożej, jako najważniejsze zabytki kultury.

Linie autokarowe Ecolines zapewniają nie tylko transport osób do Sofii, ale również do innych miast europejskich. Wśród nich są np. Wiedeń, Tallinn, Parnu, Rotterdam.

Sofia to także zabytkowe tureckie łaźnie, które rzadko można spotkać. To Katedra Prawosławna św. Aleksandra Newskiego oraz Cerkiew św. Mikołaja będąca jedna z wielu atrakcji miasta. Miasto znajduje się na trasie przejazdu wielu firm przewożących, dlatego docierają tu także autokary Ecolines Sofia, jako jeden z najlepszych środków dojazdu. Transport osób do Sofii oferując bilety autobusowe do Sofii zapewnia przyjemną podróż.

Bułgarskie miasto Sofia ze swoją Synagogą, Meczetem Piątkowym, Pałacem Prezydenckim, zabytkowym budynkiem Rady Ministrów, Narodowym Pałacem Kultury jest miejscem o niesamowitej historii. Wyszukiwarki Voyager i Euroticket oferując transport osób do Sofii, jako autokary Ecolines Sofia i bilety autobusowe Sofia oszczędzają Państwa czas na poszukiwaniu dogodnych tras podróży.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Ecolines Sofia – transport osób do Sofii:

Białystok ⇝ Warszawa ⇝ Piotrków Trybunalski ⇝ Częstochowa ⇝ Katowice ⇝ Kraków ⇝ Bratysława ⇝ Wiedeń ⇝ Budapeszt ⇝ Szeged ⇝ Sofia

Autobus do Sofii

Transport osób do Sofii

Przystanek autokarów Ecolines w Sofii: Centralna Avtogara, bulv. Maria Luiza 100, sektor 46

Oznaczenie trasy na biletach autokarowych Ecolines do Sofii: 4012 Suwałki-Sofia

Autobusy do Sofii

Transport osób do Sofii

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Sofii

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-bulgaria/autobus-do-sofii/