Wydrukuj to Strona

Polska – Bułgaria

Autokary do Bułgarii – Linie autokarowe Ecolines Polska Bułgaria

Autobusy Ecolines, polska Bułgaria

Transport osób Ecolines Bułgaria

Autobus Ecolines do Polski, polska Bułgaria

Bilet Ecolines online do Bułgarii

Bilety autobusowe Bułgaria – sprzedaż on-line. Polska Bułgaria przewozy międzynarodowe. Zamów swój bilet już teraz. Burgas, Sofia.

Ecolines Bilety AutokaroweSłoneczny brzeg, lazurowe wybrzeże, niesamowite zabytki to składowe części Bułgarii – w ostatnich latach najczęściej wybieranego kierunku w turystyce. Te przymiotniki sprawiają, że Bułgaria jest na nowo odkrywana i każdy kto choć raz spędził tam urlop marzy o kolejnej wizycie. Bilety autokarowe do Bułgarii w swej stałej ofercie posiada kilka firm, które realizują połączenia autokarowe międzynarodowe. Bilety autokarowe do Bułgarii posiada także Ecolines – firma, która realizuje przewozy autokarowe już od kilkunastu lat.

Kup bilet autokarowy Ecolines w systemie Euroticket!

tanie bilety autokarowe ecolinesPosiada ona tanie bilety autokarowe, które kupić można internetowo za pomocą wyszukiwarki. Bilet autokarowy można zmieniać jedynie w terminach ustalonych przez Ecolines. Z Polski do tegoż słonecznego kraju jedzie się kilkanaście godzin, które miło spędzimy jadąc wygodnym autokarem do Bułgarii i oglądając filmy puszczane przez załogę.

Ecolines w głównej mierze realizuje busy do Sofii, miasta które leży w zachodniej części państwa i które jest stolicą. Autokary do Sofii zaś jeżdżą ponieważ jest to miasto zabytkowe o miejscach pochodzących z różnych epok historycznych. Sofia jest także miastem o wspaniałych ośrodkach wypoczynkowych, które zapewnią turystom wygodę i relaks.

Połączenia autokarowe międzynarodowe ecolinesAutobusy do Sofii opuszczają Polskę z kilkudziesięciu przystanków, w tym autobusy do tegoż miasta jadą z Warszawy. Przykładowa trasa którą jedzie się autobusem do Sofii biegnie przez Augustów, Częstochowę, Katowice i Kraków. Poza tym autokary do Bułgarii muszą jechać przez Bratysławę, Wiedeń, Budapeszt. Będąc na miejscu autokar do Sofii zatrzymuje się przy Bulwarze Maria Luiza 100. Wybierając autobus do Bułgarii marki Ecolines mamy pewność że połączenie zostanie zrealizowane  stuprocentowo a jakość usługi będzie najwyższa.

Sprawdź tanie bilety autokarowe do Sofii!

Trasa Ecolines do Bułgarii prowadzi przez takie Państwa jak: Słowacja, Austria, Węgry, Serbia i Bułgaria. Zapraszamy do zakupu biletów autokarowych on line. Sprawdź już teraz czy są wolne miejsca i zamów bilet w kilka minut.W sprzedaży także bilety autokarowe do Anglii UK, bilety na autokary do Belgii, autobusy do Holandii oraz innych państw europejskich.

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-bulgaria/

Autobus do Sofii

Bilety autokarowe do Sofii – Autobus do Sofii – Autokary Ecolines Sofia – Przewozy autobusowe z Polski do Bułgarii i z Bułgarii od Polski – Polska-Sofia Sofia (София) to największe miasto położone w Bułgarii, w jej zachodniej części. Znajduje się ono u podnóża masywu Witoszy, nad rzeką Bojanską. Miasto zostało założone przez Rzymian, a pierwsza nazwą, jaką otrzymało była Serdica. Współczesna Sofia …

Pokaż strony »