Wydrukuj to Strona

Polska – Białoruś

Autokary na Białoruś – Linie autokarowe Polska Białoruś

Autobusy Ecolines, polska Białoruś

Transport osób Ecolines Białoruś

Autobus Ecolines do Polski, polska Białoruś

Bilet Ecolines online na Białoruś

Bilety autobusowe Białoruś – sprzedaż on-line. Polska Białoruś przewozy międzynarodowe. Baranowicze, Brześć, Gomel, Mińsk, Novopolotsk, Orsza, Polotsk, Vitebsk.

busy ecolines do rosji, polski, niemiec, litwy, czechOstatnio bardzo modne i na czasie stały się przewozy autokarowe, a chodzi o wszystkie możliwe połączenia autokarowe międzynarodowe, które są dostępne na rynku. Jest to następstwo coraz tańszych biletów autokarowych, przy jednoczesnym podnoszeniu jakości przejazdów autokarowych. Taka tendencja zaś jest czynnikiem dość dużej konkurencji w branży przez co przewoźnicy muszą szukać najlepszych rozwiązań, aby zdobyć klientów. Jednym ze sposobów wspominane już tanie bilety autokarowe, a innym uzupełniającym są busy do jak największej ilości europejskich miast.

Kup bilet autokarowy Ecolines w systemie Euroticket!

Ecolines podążając za tą tendencją wprowadziła autokary do Białorusi. Są one wysyłane regularnie raz w tygodniu przez co pasażer ma możliwość rezerwacji biletu autokarowego. Jadąc autobusem do Białorusi można skorzystać z oferty promocyjnej na bilety autokarowe do kilku miast, co jeszcze obniży nam koszty podróży. Kupując bilety autokarowe do Białorusi warto skorzystać z naszej super nowoczesnej wyszukiwarki, która w  szybki i łatwy sposób pozwoli nam na zakup biletu.

Ecolines Bilety Autokarowe

Ecolines ma autokary do Mińska oraz autokary do Brześcia. Przykładowo autokar do Mińska zaczyna swoją podróż w Poznaniu,  a autobusy do tegoż miasta jadą przez Warszawę, Janów Podlaski, Białą Podlaskę. Zaś z Polski do Brześcia trasa biegnie podobnie,  z tą różnicą  że Mińsk jest pośrednim przystankiem. Jadąc autokarem do Białorusi czeka nas niezapomniana przygoda, ponieważ na Białorusi zobaczymy Park Gorkiego utworzony już w roku 1880, Ogród Zoologiczny oraz Kościół Św. Szymona i Św. Heleny.

Ponadto możemy udać się poza granice stolicy kraju i zwiedzić dzikie zakątki Puszczy Białowieskiej. Autobusy do Białorusi najczęściej wybierane są w sezonie letnim ponieważ wówczas jest najlepsza pora do zwiedzenia kraju.

tanie bilety autokarowe ecolines

Bilety autokarowe na Białoruś można zakupić on line na naszej stronie internetowej. Jest to kwestia kilku minut i bilet drukujemy ze swojego maila. Najczęściej kupowane bilety to bilety autokarowe do Anglii, bilety do Niemiec, bilety do Francji, bilety do Holandii, gdyż tam jednak zdecydowana część Polaków mieszka, pracuje i podróżuje.

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-bialorus/