↑ Powrót do Polska – Austria

Wydrukuj to Strona

Autobus do Wiednia

Bilety autokarowe do Wiednia – Autobus do Wiednia – Autokary Ecolines Wiedeń – Przewozy autobusowe z Polski do Austrii i z Austrii od Polski – Polska-Wiedeń

Autobusy do Wiednia

Transport osób do Wiednia

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Wiednia

Wiedeń (Wean, Wien, Vienna, Bécs) to miasto położone w Austrii, będące jej stolicą. Leży w południowo-wschodniej części Austrii, nad brzegiem Dunaju. Miasto posiada duże znaczenie przemysłowe, administracyjne, handlowo-usługowe, turystyczne oraz kulturalne. Rozwinięty transport osób do Wiednia w tym autokary Ecolines Wiedeń oferujące bilety autobusowe Wiedeń jest najszybszym i najbardziej wygodnym środkiem przewozu do tego malowniczego miejsca.

Linie autokarowe Ecolines zapewniają nie tylko transport osób do Wiednia, ale również do innych miast europejskich. Wśród nich są np. Sofia, Tallinn, Parnu, Rotterdam.

Zabytki Wiednia to przede wszystkim Katedra św. Szczepana z czasów gotyku, to wspaniały Ratusz oraz Kolumna Morowa. To także pięknie prezentujący się Kościół Wotywny stanowiący Bazylikę. Wiedeń zaprasza do największego parku w środkowej Europie – Wiedeńskiego Prater. Poprzez autokary Ecolines Wiedeń proponujące transport osób do Wiednia, jako bilety autobusowe Wiedeń znajdą się Państwo w jednym z bardziej uroczych zakątków Ziemi – w austrijackim Wiedniu.

Transport osób do Wiednia to nie jedyna możliwość przewozu osób. Autokary Ecolines Wiedeń kursują do wielu miast na terenie Europy. Można tu wymienić: Sofię, Parnu, Rotterdam. Tanie bilety autobusowe Wiedeń dostępne są na wyszukiwarkach Voyager i Euroticket. Sam Wiedeń prezentuje się z jak najlepszej strony. Jego dostojne Pałace: Augarten, Schonbrunn, Belweder, Kińskich to zabytki kultury warte zobaczenia.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Ecolines Wiedeń – transport osób do Wiednia:

Białystok ⇝ Warszawa ⇝ Piotrków Trybunalski ⇝ Częstochowa ⇝ Katowice ⇝ Kraków ⇝ Bratysława ⇝ Wiedeń ⇝ Budapeszt ⇝ Szeged ⇝ Sofia

Autokary Ecolines Wiedeń

Bilety autokarowe Wiedeń

Przystanek autokarów Ecolines we Wiedniu: Stadion Center (Busterminal), Olimpiaplatz 2 (Engerthstr.), st. 6

Oznaczenie trasy na biletach autokarowych Ecolines do Wiednia: 4012 Suwałki-Sofia

Autobusy do Wiednia

Transport osób do Wiednia

Autobus Ecolines do Polski

Bilety autokarowe do Wiednia

Permalink do tego artykułu: http://bilety-ecolines.pl/polska-austria/autobus-do-wiednia/